pondělí 17. února 2014

DIY - Polaroidky jako dekorace (+výherci soutěže o printic polaroidky)

Zdravím vás.
Včera jsme s přítelem konečně, konečně pověsili do obýváku nad gauč mé polaroidky. Tenhle nápad jsem měla ještě před tím, než mi dorazily domů a přišel mi skvělý, tak jsem ráda, že jsme to konečně realizovali.A jak na to? Určitě sami vidíte, že to není nic složitého, stačí dva malé hřebíčky ve stěně, jutový provázek, dřevěné kolíčky a polaroidky, popřípadě ještě šikovný přítel nebo jiný pomocník. :) Ty jste teď přes dva měsíce měli možnost u mě vyhrát. Pokud se nepoštěstilo, nemůsáte ale být zklamaní a můžete si polaroidky vytvořit i tak v aplikaci Printic dostupné pro iOS a Androidy (více se o ní dočtete tady). Polaroidky nejsou nijak drahé a poštovné je zdarma. :)


Pokud věšíte polaroidky třeba nad gauč nebo nad postel a nemáte na centimetr přesné oko, přiberte si ještě metr a tužku, ať si vyměříte střed. Od středu už pak jen odměřte na obě strany stejnou délku a označte si, kde zatlučete hřebíčky. Pokud jste zvládli hřebíčky, už není nic jednoduchšího než na ně navázat provázek a koláčky připnout fotky.  Opravud na tom nic není a vypadá to skvěle. :)


A kdo všechno vyhrává kód na 3 polaroidky zdarma? Pravidlem znělo, že vyhrajou ti, kteří napíšou nejhezčí nápady, co s fotkami udělat, tak tady jsou:

1. Anežka
"Udělala bych z nich na kopírce balící papír a zabalila do něj dárek svému příteli, který je v americe. Ty originály bych si schovala."
- Moc pěkný a originální nápad! Docela ráda bych pak viděla výsledek, zní to skvěle!

2. Adél N.
"Vyfotila bych takovou tu sérii kamarádčiných obličejů, jak je tam třeba úsměv, vedle toho nějaké ksichtíky a pak bych z toho vybrala pár a nechala je vyvolat a dala bych jí to k narozkám nalepené už vedle sebe na nějakém hezkém papíře a nějak pěkně upravené. :)"
- Taky chci určitě vidět výsledek. Může z toho být moc pěkná koláž.

 2. Alenka Gráfová
"Já bych nechala vyvolat svoje fotky s přítelem a nakonec mu to dala k našemu dvouletému výročí.Tenhle nápad už se mi líbí delší dobu ale nevšimla jsem si že ji udělali i na android."
- Je to určitě skvělý tip na dárek k výročí nebo čemukoliv jinému. Snad polaroidky udělají radost. 

Toť naši výherci. Moc se mi líbí, že jste při přemýšlení o tom, co s výhrou udělat, nemysleli jen na sebe, ale i na to, jak udělat radost lidem ve svém okolí. Tím je to dvojnásobný radost pro mě. :) Výhercům se ozvu na mail.6 komentářů:

 1. Hezký nápad... já mám doma stále funkční i starou polaroidovou kameru. :)

  OdpovědětVymazat
 2. To je poprvé co jsem něco vyhrála :)) Mám hroznou radost:))
  Bohužel kamarádka už narozeniny měla :( Ale na tom nic nemění, že jí můžu radost udělat jen tak. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ahojky! Chtěla jsem se zeptat, jde tam nějak zvětšit to písmo? Protože mi připadá že to je nějaké malé.. možná na to je jen jeden blbý klik a já zas nevím :-D ;-) děkuji za pomoc ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mě přijde velké dost, to takhle z fotek nemůžeš soudit, tady na fotkách to samozřejmě celé vypadá menší. :) Ale jinak tuším, že se ta velikost pohybuje tak, aby se ti tam vešlo to, co napíšeš.

   Vymazat
 4. to je krásný! mám na zdi něco podobného :-)

  OdpovědětVymazat

Těším se na vaše komentáře. :) Za všechny moc děkuji, ráda na většinu i odpovím.