pondělí 11. března 2013

Pohádky

Dneska jsem nějaká líná cokoliv udělat, ale nakonec se mi do toho článku začalo chtít. :D A proč ten název? Pohádky mám ráda. Zrovna v sobotu večer jsme s M. plánovali na ně koukat v neděli ráno, ale nakonec jsme to lehce prošvihli. No, stáhneme si nějakou pohádku později, že jo. x)

Některé pohádky ale nejsou zas tak hezké. Třeba dneska. Byli jsme se třídou u soudu. Obviněný přepadl spořitelnu, ale byl stoprocentně přesvědčen, že mu všichni uvěří, že on to prostě nebyl. Podle něj viděl utíkat chlapa s taškama, jen tak náhodou byl zvědavý a našel je pak v křoví s oblečením a penězi, jen tak si to ze zvědavosti zkoušel a chtěl odnést. Jen tak mu nebyla nápadná atrapa bomby. Jen tak pil předtím v parku s lidma, jejichž jména neví. Ha, no jo. :D Škoda, že jsme nemohli zůstat i na rozhodnutí, ale myslím, že třídní nám to zítra vylíčí barvitě. Byli jste se taky někdy mrknout u soudu? My byli dnes už po druhé a je to teda dost zajímavé. A tentokrát to bylo navíc i docela vtipné s takovým pohádkovým vymýšlením. :D

Momentálně se chystám na jahodový jogurt a seriál. Pak už to vidím asi jen na postel. Poslední dobou bych jen spala, ale jde mi to nějak hůř. Už by to zas chtělo prázdniny. Nebo nejlíp už ten červen po matuře, po příjmačkách.... No, to je ještě taky pohádka. Snad bude mít happy end. x))


3 komentáře:

  1. Ty pujdes na praa ebo tak ze jsi byla u soudu?? ja jak jsem cetla tak sem myslela ze chodis nekam na obchodku... ale u soudu sem nikdy nebyla... jinak pekna vymluva obzalovaneho :D jojo pohadky mam taky rada,ale taky jenom nejaky ;)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Ježiši nee. :D A zamysli se, kdyby to fungovalo tak, jak jsi napsala, to bysme podle tebe šli na práva všichni celá třída? :D Co je divného na tom se jít poídvat k soudu? Tam může jít kdokoliv, i bez školy. ;) Normálně je to pro veřejnost, tak jsme byli mrknout. Něco jako exkurze. A OTÁZKY SE PÍŠOU NA ASK.FM, příště už ti o komentů neodpovím, tu je to takové nepřehledné pak. ;)

      Vymazat

Těším se na vaše komentáře. :) Za všechny moc děkuji, ráda na většinu i odpovím.