středa 6. února 2013

Promoklá ale rozradostněná


Fuuu, to je ale zvláštní den. Plno fajn a na houby věcí najedou, že člověk ani neví, jakou mít náladu. :D Ráno, jak už jsem psala, jsem si trochu víc pospala a jela do školy později. Přes to nachlazní jsem sice trochu unavená i tak, ale pořád je to asi lepší, než kdybych spala míň a navíc, škola takhle utekla rychleji.

Po ranním výstupu z vlaku mě ale hned naštvalo počasí. Liják s břečkama na zemi a já bez deštníku, bez kapuce. Great! >.< U mě prostě funguje zákon - máš deštník, nespadne ani kapka, nemáš ho - tak si to užij a zmokni!

No, aspoň jsem se potěšila nějakýma věcičkama z drogerky, když jsem šla ze školy. Ovšem, při cestě ze školy to samé, jako tam plus ještě promočení bot. A to já si vždycky svoje boty chválím, že v nich v zimě nemám mokro. Ale co dělat se skoro-povodní všude možně že? :D To město asi nezná kanalizaci.

Naštěstí mě ale po příjezdu čekalo milé překvapení. M. pro mě přijel k vlaku uplně nečekaně, aby mě jen tak viděla a odvezl domů. Zlatéé. ^^ Sice se musím většinu odpoledne učit, tento týden můj diářek fakt pláče, jak do něj neustále něco vpisuju a lepím, ale tohle mě moc potěšilo. x)

Co dneska vaše plusy a mínusy?

(dotazy, připomínky, přání na články)

2 komentáře:

 1. Zdravím a vítám na blogspotu! :)
  Ten balzám Kleenex vypadá super, využila bych ho na nos, už dva týdny mám rýmu jak trám :-/
  Kde jsi ho pořídila?
  Agnes :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, děkuji! x) Koupila jsem ho v Tetě, ale byl někde uplně dole v regále, k nepovšimnutí. A zrovna jsem nachlazená, tak se suprově hodí, je moc fajn a levný!

   Vymazat

Těším se na vaše komentáře. :) Za všechny moc děkuji, ráda na většinu i odpovím.