sobota 4. února 2012

Příběh Pana Halloweena

Nahoře vidíte úplně první oficiální fotku Pana Halloweena. Ale začněme od začátku. To jednou zas nastalo léto a natěšenost mých rodičů někam vyjet. Po dlouhém dohadování jsme 1. srpna 2011 vyjeli směr Třebíč. Bydleli jsme v hotelu na náměstí. Okolo byla spousta obchodů a také veliký převeliký second hand. Nejsem toho odpůrce, takže jsem tam během dovolené při svých bloumavých volných chvilkách procházela. Pan Halloween mě po každé bedlivě sledoval.

Tolikrát jsem ho vzala a dívala se na něj. Tolikrát jsem si říkala, že je prostě dokonalý. Těch návštěv bylo hodně. Asi den nebo dva před odjezdem jsem si konečně chtěla koupit něco pro sebe. Pršelo. Hodně pršelo. Takový den dovolené je pro naše totální katastrofa. Pro mě ale ne. Konečně chvíle bez koupaliště, horka a věčného procházení tam, kde se mi nelíbí.

Vzala jsem bráchu a šla si ten den užít. V cukrárně na rohu jsem ho nacpala větrníkem, na druhém konci náměstí mi dokonce úspěšně vybral tričko. Vraceli jsme se. Ještě při tom jsem ale stihla velice rychle vběhnout do sekáče, chňapnout medvěda, zaplatit a vyletět zase na náměstí. Brácha lítal za mnou, ale až pak pochopil - co to vlastně. Medvěd dostal jméno hned, podle svetru samozřejmě. No a tak se dočkal. Připadala jsem si jako malé dítě, ale vůbec mi to nevadilo. Plyšový Halloween musel být můj. A tak se hned na hotelovém pokoji vyfotil a je. Svátek i narozeniny slaví samozřejmě 31. října. (Dárky a přání mu zajisté můžete nechat tu. ;)) 

Rád sedí na okně a dívá se z něj, moc rád taky sedí u mě na posteli nebo mi leze pod peřinu. Nevadí mu, když ho mačkám při špatné náladě a moc se mu líbí jezdit na kufříku na kolečkách a to i při tom, že na jeho osmnáctiletou majitelku, která se s ním v tomto příběhu dost často ztotožňuje všichni koukají a ťukají si na čelo.

Do foto-příběhu Pana Halloweena můžete pokračovat zde a uplně všechny jeho fotky najdeš na starém blogu tady. Enjoy. ;)

2 komentáře:

 1. Mrs Halloween má sympatické tričko. (a potom, že a som jediný idiot, ktorý vozí plyšiakov na kufry:D hneď mi je lepšie)
  Celý je zlatý.
  Nech žijú plyšoví mackovia.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chudáček, právě jsi ho pasovala na ženskou. :D

   Vymazat

Těším se na vaše komentáře. :) Za všechny moc děkuji, ráda na většinu i odpovím.